Hotel Roosevelt

Název: Hotel Roosevelt
Adresa: Rooseveltova 18
Město: Litoměřice
Psč: 412 01
Telefon: +420 416 733 595
E-mail: recepce@hotelroosevelt.cz
Www: http://www.hotelroosevelt.cz


Popis

Hotel Roosevelt vznikl přestavbou původní secesní vily a dostavbou její nové části. Nabízí ubytování ve 32 pokojích, které jsou vybaveny koupelnami se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou.

Restaurace

Hotelová restaurace o kapacitě cca 70 osob je samostatně přístupná z ulice. Nabídka restaurace jistě uspokojí jak milovníky české, tak i mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou nabízeny formou teplého a studeného bufetu.

Salonek

O patro výše jsou salonky využívané na snídaně. Tyto prostory jsou vhodné jak na školení a prezentace, tak i na pořádání soukromých či společenských akcí, oslav narozenin, svateb atd.

Poloha

Hotel Roosevelt leží v klidné části Litoměřic nedaleko centra.

Akce a možnosti

Každou středu v restauraci hotelu se pořádá swingový večer s živou hudbou, vstupné je zdarma. Pro velký zájem je nutná rezervace. Budete-li si přát, za 200 - 250,- Kč na osobu pro vás zařídíme prohlídku místních vinných sklepů spojenou s ochutnávkou zdejších proslulých vín. V přízemí hotelu se nachází wellness – sauna, která má kapacitu až pro 12 lidí. Dále nabízíme vyžití na minigolfu, krytém bazénu, na koupališti se sportovním vybavením, fitness, bowling a tenisové kurty jsou v docházkové vzdálenosti od hotelu.

Servis extra

Hotel dále nabízí směnárenské a sekretářské služby. V celém hotelu je možnost bezdrátového připojení na internet. Na přání zákazníků jsme schopni zajistit rezervaci vstupenek na kulturní a sportovní akce, prohlídky města a okolí s průvodcem, vyhlídkové lety nad Českým středohořím apod. Relaxovat můžete také ve velice krásném Cafe & Golf Restaurantu a na golfovém hřišti Maria Teresia Golf Club.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení