Hotel Villa Olivia

Název: Hotel Villa Olivia
Adresa: Osická 17-19
Město: Praha
Psč: 110 00
Telefon: +420 281 867 407
E-mail: info@hotel-olivia.cz
Www: http://www.hotel-olivia.cz
Otevírací doba: Celoročně


Nabízíme

Patříte k těm, kteří mají při ubytování na cestách nadevše rádi klid, pohodu, pohodlí a přátelské prostředí? Vše zmíněné vám Hotel Villa Olivia může nabídnout v dostatečné míře. Plánujete služební cestu nebo turistický výlet po pražských památkách? Využijte naší nabídky pohodlného ubytování v Praze. Hotel Villa Olivia naleznete v bezpečném a tichém prostředí vilové čtvrti v blízkém dosahu centra Prahy, nedaleko výstaviště v Letňanech a Holešovicích a nepříliš vzdálen od nákupního centra Černý Most a Europarku.

Ubytování

V nadstandardně a vkusně vybavených pokojích či apartmá se budete cítit jako doma. Součástí vybavení každého pokoje je televizní přijímač s deseti programy, rozhlas, telefon a také vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou. Možnost přistýlky je také samozřejmou součástí nabídky našich služeb.

Služby extra

Služba v recepci se postará nejen o Vaše ubytování a klidný pobyt, ale obslouží Vás také v příjemném a stylovém prostředí hotelové restaurace. Na přání je možno zajistit také podávání večeří. Můžeme zajistit i firemní nebo rodinnou oslavu, zkrátka splnit každé Vaše přání. V letním období nic nebrání odpočinku a posezení v tiché zahradě, případně osvěžení ve venkovním bazénu s průzračnou a čistou vodou.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení