Hostinec Na Rychtě

Název: Hostinec Na Rychtě
Adresa: Jestřebí 13
Město: Jestřebí-Česká Lípa
Psč: 471 61
Telefon: +420 487 877020
E-mail: hostinecnarychte@seznam.cz
Www: http://www.hostinecnarychte.cz
Otevírací doba: Po-Ne : 10:30-22:00


Popis

Nabízíme příjemné posezení ve stylovém roubeném stavení z 18. století, kde dlouhé roky žil a hospodařil rychtář obce. Večer září na stolech uvnitř i venku svíčky, venku louče, o víkendech zapalujeme oheň, na němž si hosté můžou opéct i buřty.Snažíme se zde lidem připomínat zvyky, tradice, pranostiky a místní obyčeje. A to nejen psaným slovem, ale pořádáním různých akcí právě s nádechem staročeských tradic. Mezi ně patří např. oslava Velikonočních i Vánočních svátků, Mikulášská nadílka, pálení čarodějnic, Májové veselí, Letnice a spousta akcí pro děti.

Poloha

Najdete nás na polovině cesty mezi Českou Lípou a Doksy v malebné vesničce Jestřebí hned u silnice.

Oslavy, semináře...

Toto místo je ideální pro rodinné či podnikové večírky, oslavy, svatební hostiny apod., které jsou samozřejmě provázeny dobrým jídlem a pitím. Konat se zde mohou ale i různé podnikové semináře (k dispozici je video i DVD).

Speciality

Nabízíme široký výběr z jídel hotových, staročeských chuťovek jako jsou bramboráčky, topinky, podomácku naložený hermelín, sýrová a jiná prkénka, rychtářovy restované brambory, sedlákovy nivové brambory, zeleninová zobačka, marinovaná masa, zabíjačkové lahůdky, kolena vepřová i jehněčí, tataráček z hovězí svíčkové, speciality připravované na lávovém grilu v různých podobách a speciality z kachního, králičího, jehněčího či ze zvěřiny. Polévky podáváme v předem dokřupava rozpečeném bochníčku. Dále nabízíme těstoviny, zeleninová jídla, domácí sladké dobroty, španělské dezerty, italskou kávu, frappé, výběr z míchaných nápojů aj.

Něco navíc...

Výhodou je nekuřácký salónek.Pro děti zde máme na chráněné zahradě dětský koutek z přírodního dřeva s pískovištěm a stejně tak dětský jídelníček. Pro dětské oslavy připravíme slavnostní stůl. V našem hostinci si vybere každý od chuťovek až po opravdu objemné speciality, od lehkých zeleninových jídel až po masitá grilovaná, od hodně levných až po dražší – i když ceny máme velice přijatelné vzhledem k množství a kvalitě.

Těšíme se na Vás!

Naším přáním je, abyste od nás odcházeli spokojeni, příjemně naladěni a rádi se k nám vraceli.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení