Hotel U Martina

Název: Hotel U Martina
Adresa: Rožmberk nad Vltavou 79
Město: Rožmberk nad Vltavou
Psč: 382 18
Telefon: +420 380 749 745
E-mail: hotelumartina@razdva.cz
Www: http://www.hotelumartina.cz


Poloha

Nabízíme Vám pohodlné a cenově dostupné ubytování v nově zrekonstruované historické budově ze 13. století v příjemném prostředí turisticky zajímavé historické obce Rožmberk nad Vltavou. Najdete nás přímo v centru obce současně však na břehu Vltavy.

Restaurace

Při posezení na letní terase s obsluhou se můžete kochat nejen krásou jižních Čech, ale také výhledem na hrad Rožmberk. Zvláště pak večerní siesty nad sklenkou kvalitního vína (výhradní dodavatel kvalitních moravských vín z Horních Věstonic) s dobrým jídlem jsou velmi oblíbené nejen našimi hotelovými hosty. Nejste-li znalci vína, ale spíše piva, i Vám vyjdeme vstříc naší nabídkou českého kvalitního piva značky Pilsner Urquell.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem s dálkovým ovládáním. V zimním období a chladnějších dnech roku jsou pokoje vytápěny ústředním topením. Pokoje jsou stylově avšak velmi komfortně vybaveny. V případě potřeby jsme schopni se postarat o ubytování celého autobusu (zájezdy). Našim ubytovaným nabízíme též možnost využití kompletního servisu - praní osobního prádla, přístup k internetu.

Služby

Hotel má vlastní uzamykatelnou parkovací plochu vyhrazenou pouze našim hotelovým hostům. Přímo v hotelu naleznete půjčovnu jízdních kol, kanoí a raftů. Hosté mohou využít vyhrazeného grilovacího koutu s roštem a ohništěm. Vrcholem Vaší blaženosti bude zajisté návštěva zbrusu nového wellness studia (sauna, whirlpool, solárium).

Ostatní informace

Aktuální ceník naleznete na našich webových stránkách. Pokoj si můžete rezervovat na tel. čísle: +420 777 173 112, +420 777 173 114 nebo také na webových stránkách pomocí připraveného formuláře.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení