My Hotel

Název: My Hotel
Adresa: 21. dubna 657
Město: Lednice na Moravě
Psč: 691 44
Telefon: +420 519 340 130
E-mail: info@myhotel.cz
Www: http://www.myhotel.cz


Poloha

Hotel stojí v těsné blízkosti lednického zámku a rozsáhlého zámeckého parku. Svou polohou je velmi lehce dosažitelný – 7 km od dálnice D2, 10 km od železničního uzlu Břeclav, 50 km od letiště Brno, 75 km od Bratislavy, 70 km od Vídně.

Ubytování

Pro hotelové hosty je připraveno 45 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a 3 apartmány. Maximální kapacita je 120 osob. Vybavení všech pokojů splňuje čtyřhvězdičkový standart. Stále pracujeme na zlepšování komfortu ubytování a na rozšiřování a zkvalitňování poskytovaných služeb.

Kongresové služby

Pro obchodní a soukromá jednání máme k dispozici salonky (do 10 osob, do 20 osob) a dva konferenční sály (do 100 osob nebo do 200 osob) s veškerým technickým vybavením. Z dalších hotelových služeb nabízíme fax, kopírku, hotelový sejf, směnárnu, vysokorychlostní internet v celém hotelu zdarma.

Restaurace

V hotelové restauraci, moravském salonku a zahradní restauraci Vám naši kuchaři nabídnou bohatý sortiment vybraných specialit české i světové kuchyně. Jsme na Moravě, takže v areálu hotelu nechybí vinný sklep a vinotéka, kde můžete ochutnat kvalitní moravská vína.

Více informací

Více informací včetně ceníku a fotografií naleznete na našich webových stránkách: www.myhotel.cz.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení