Elben Aréna

Název: Elben Aréna
Adresa: 5. května 3/13
Město: Ústí nad Labem
Psč: 403 32
Telefon: + 420 475 227 291
E-mail: elbenarena@elben.cz
Www: http://www.elben.cz/arena/default.aspx


Poloha

Elben Aréna se nachází v klidové části obce Povrly, pouhých 9 km od Ústí nad Labem. Obec Povrly je situována do malebného údolí řeky Labe, mezi městy Děčín a Ústí nad Labem.

Dopravní dostupnost

V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka MHD a stejně tak lze využít nedalekého vlakového spojení Českých drah na trati Děčín – Ústí nad Labem.

Apartmány

Nabízíme možnost ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zázemím a vybavenou kuchyní. Apartmány jsou vhodné především pro management a obchodní partnery ústeckých společností. Nabízejí možnost odpočinku v klidové zóně, s vynikajícím poměrem cena/výkon, při zachování snadné dostupnosti centra Ústí nad Labem a Děčína.

Ceník apartmánů

1osoba/noc 500,- Kč; 2 osoby/noc 600,- Kč; 3 osoby/noc 700,- Kč; přistýlka/noc 140,- Kč.

Ubytovna

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované ubytovně s kapacitou až 110 lůžek. Ubytování je možné ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zázemím a je vhodné zejména pro zaměstnance stavebních a montážních firem působících na zakázkách v regionu Ústí nad Labem a Děčína. Cena za lůžko/noc je 164,- Kč.

Kontakt

+420 475 227 291, +420 602 566 930.

Stravování

Nabízíme také možnost stravování. Snídaně od 7:00 hodin, cena od 40,- Kč; obědy od 11:00 hodin, cena od 45,- Kč, cena za menu od 55,- Kč.

Další služby

Mimo výborného jídla, pití a příjemné atmosféry si Vám dovolujeme nabídnout další služby: svatby, svatební hostiny, večírky, promoce, loučení se svobodou, školní srazy, apod. Mimoto můžete vyrazit na výlet do blízkého okolí.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení