Yacht club Barrandov

Název: Yacht club Barrandov
Adresa: Kožlí u Orlíka
Město: Orlík nad Vltavou
Psč: 398 07
Telefon: +420 382 275 194 +42
E-mail: yachtclub@unitec.cz
Www: http://www.yachtclubbarrandov.cz


Poloha

V Jižních Čechách se na řece Vltavě nachází velké přehradní jezero, které vzdouvá vody Vltavy v délce 60 km a jejího přítoku, řeky Otavy v délce 20 km. Na břehu tohoto jezera, obklopeného nádhernou krajinou, plnou neponičených lesů se spoustou zvěře a lesních plodů se v jedné z mnoha hlubokých zátok nachází náš yachtclub.

Ubytování

Ubytovat se u nás můžete v samostatných bungalovech nebo pokojích v hlavní budově. Pokoje v hlavní budově jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové s vlastní koupelnou, vybavenou umyvadlem, sprchou a WC. V hlavní budově naleznete společenskou místnost s krbem, kulečníkem, televizí a šipkami. Dále je k dispozici šest chat, v každé čtyřlůžková ložnice, obývací místnost s možností dalších dvou lůžek, krbová kamna, vybavená kuchyně s dvouplotýnkovým vařičem, dřezem, lednicí, koupelna s WC a sprchovým koutem, teplá a studená voda, předsíň a terasa.

Pláž

Pláž, která je přímo u hlavní budovy a cca 100 m od chat je přístupná pouze našim hostům a je vybavena dětským hřištěm, sprchou pro osvěžení a lehátky.

Ceník

Aktuální ceník naleznete na našich www stránkách: http://www.yachtclubbarrandov.cz/cenik_ubytovani.html

Charter - pronájem lodí

Nabízíme pronájem lodí. A to na na Orlíku v České republice nebo na Mazurských jezerech v Polsku.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení