Hotel MAS

Název: Hotel MAS
Adresa: Nám. Tomáše Bati 417
Město: Sezimovo Ústí
Psč: 391 02
Telefon: +420 381 275 010
E-mail: recepce@hotelmas.cz
Www: http://www.hotelmas.cz


Poloha

Hotel MAS se nachází na náměstí v Jihočeském městě Sezimovo Ústí, poblíž silnice E55, vedoucí z Českých Budějovic (55 km) do Prahy (85 km), na náměstí s parkovou úpravou. Nedaleká řeka Lužnice spolu s okolními lesy a rybníky jsou vyhledávanými místy pro milovníky přírody. Rovněž velké množství památek v okolí je lákavým cílem návštěvníků ( Tábor, Chýnovské jeskyně, Kozí Hrádek, Choustník, Dobronice, Příběnice, ze vzdálenějších míst hrady Zvíkov a Kámen, zámky Orlík, Červená Lhota a Hluboká nad Vltavou ).

Popis

Hotel MAS doporučujeme pro ty, kteří hledají dobře vybavený hotel s výbornou kuchyní a službami v místě, odkud je možné podnikat výlety jak pěší nebo na kole do okolní přírody, tak autem za památkovými objekty. Hotel je rovněž vhodný pro rekondiční pobyty a školení.

Vybavení

Restaurace, 2x salonek, společenský sál, 2x klubovna, 2x učebna, bazén s barem a atrakcemi ( protiproud, vodopád, vzduchovadlo, masážní trysky ), sauna, vířivka, solárium, fitness, kadeřnictví, billiard, stolní tenis, půjčovna kol ( možnost uschování vlastních kol zdarma ), parkoviště, výtah, hotelový trezor, zprostředkování jízdy na koni, návštěvy tenisových kurtů nebo boowlingu. Hotel je celý bezbariérový.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky se sprchou a WC, telefonem a TV Sat.

Stravování

Snídaně - bufet, večeře výběr ze třech druhů jídel.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení