Motel Železné Hory

Název: Motel Železné Hory
Adresa: Kojice 179
Město: Chvaletice
Psč: 533 12
Telefon: +420 466 985 042
E-mail: info@motelzeleznehory.cz
Www: http://www.motelzeleznehory.cz


Ubytování

Celková ubytovací kapacita je 80 lůžek. Ubytování pro naše hosty je zajištěno ve vlastním penzionu, kde je možno využít 8 dvoulůžkových pokojů a 2 turistické pokoje se 3 resp. 4 lůžky. Dále nabízíme ubytování v areálu motelu v samostatném ubytovacím domě nebo ve 4 golfových domcích se sociálním zařízením, kde jsou dva samostatné pokoje (2 + 2 lůžka).

Restaurace

V naší restauraci si najde místo k sezení přes 84 hostů. Formanka s barem má kapacitu 36 míst a nekuřácký salonek 48 míst. Kulináři jistě ocení českou kuchyň s denní nabídkou hotových jídel, minutkovou kuchyň a v neposlední řadě nabídku studené kuchyně s dobrotami zejména k pivu. Našim hostům můžeme dále nabídnout venkovní domeček se samostatným barem a kapacitou 12 míst. V domečku je možnost připojení k internetu a sledování televize. Pro návštěvníky, kteří chtějí strávit pobyt na čerstvém vzduchu máme připraven venkovní stan s grilem a kapacitou 15 míst.

Společenské a kulturní akce

Pro pořádání společenských a kulturních akcí je pro naše hosty připraven velký sál s jevištěm a samostatným barem, který má kapacitu 120 míst a samostatně oddělitelné přísálí, které má kapacitu 50 míst. Sál je kompletně ozvučen, našim hostům umožňuje využívat přístup na internet, projektor nebo satelitní televizní kanály.

Sportovní vyžití

Motel Železné Hory nabízí svým hostům celou škálu sportovních činností, které je možné v areálu provozovat. Pro hráče máme připraveno zbrusu nové minigolfové hřiště, které je postaveno v blízkosti motelu v překrásné přírodní scenérii. Hřiště obsahuje 18 her. Od jara bude pro naše hosty k dispozici tenisový kurt, kurt pro plážový volejbal, nohejbal a vytápěná minihala, jako alternativa pro kolektivní sporty v případě nepříznivého počasí. V okolí Motelu Železné Hory jsou hostům k dispozici velké travnaté plochy pro jiné zájmové hry a sporty, dětské hřiště a v zimě přírodní ledová plocha.

Telefonní kontakty

+420 604 279 693, +420 466 985 042, +420 603 497 889, +420 604 413 299.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení