Hotel Ostrov

Název: Hotel Ostrov
Adresa: Na Ostrově 432/1
Město: Nymburk
Psč: 288 02
Telefon: +420 325 513 325
E-mail: hotelostrov@hotelostrov.cz
Www: http://www.hotelostrov.cz


Poloha

Hotel Ostrov je umístěn v krásné a klidné části městského lesoparku v Nymburce.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování ve 24 stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá. Hotelové pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva, koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, televizí, telefonem a rádiem. Přístup na internet je na všech pokojích realizován bezdrátovou sítí wi-fi. V ceně ubytování je kontinentální snídaně a přístup na internet.

Nabízíme

V hotelu je k dispozici restaurace, vinárna, kuželkové dráhy, kulečníkové stoly, sauna, masérna a masážní perličková vana.

Společenské a kulturní akce

Pro pořádání kongresů, seminářů, firemních akcí, rodinných oslav a společenských akcí jsou k dispozici čtyři salonky s moderním technickým vybavením. K dispozici je televize, video, zpětný projektor, plátno, flipchart a připojení na internet bezdrátovou sítí wi-fi.

Svatby

Užijte si svůj svatební den v Hotelu Ostrov v klidném lesoparku na levém břehu Labe. Máte možnost obřadu v budově hotelu či pod širým nebem ve stínu vzrostlých stromů hotelové zahrady. Zajistíme Vám svatební kytice, květinovou výzdobu, živou hudbu, fotoslužby, svatební oznámení i pozvánky. Nádherné svatební tabule pořádáme až pro 70 osob v různých barevných provedeních (oranžová, zelená, růžová, bordeaux).

Další možnosti

V blízkém okolí pro Vás zajistíme následující aktivity: jízdy na dračích lodích (800 m), tenis (700 m), squash v Poděbradech (10 km), jízdy na koni (Jízdárna Hořátev – 3 km) a další.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení