Planet Bowling

Název: Planet Bowling
Adresa: Olympia centrum Brno, U Dálnice 777
Město: Brno
Psč: 664 42
Telefon: +420 547 243 740
E-mail: managerbrno@planet-bowling.cz
Www: http://www.planet-bowling.cz


Vítejte

Vítejte v PLANET BOWLING - síti zábavních center. Protože k zábavě, odpočinku a pohodě patří dobré jídlo a pití, najdete v našich centrech restauraci se širokou nabídkou kulinářských specialit a bar s pestrým sortimentem nealko i alkoholických nápojů, nebo míchaných koktejlů.

Popis

10 profesionálních drah s UV osvětlením nabízí maximální komfort pro hru. Vstup do centra Planet Bowling nenechá nikoho na pochybách, že uvnitř najdete pohodu, zábavu, dobré jídlo a pití.

Bowling shop

Planet Bowling Vám nabízí možnost zakoupení veškerých bowlingových potřeb, poradí Vám odborný personál. Můžete si nechat připravit bowlingovou kouli zcela na míru dle Vašeho přání a zakoupit vše potřebné, co profesionální, ale i amatérský bowling vyžaduje.

Ceník

1 hodina Bowlingu: PO - PÁ do 14h 150,- PO - PÁ 14-18h 190,- PO - PÁ od 18h 290,- SO - NE (svátky) 290,- . Půjčovné bowlingové obuvi zdarma. Tip!: Dostavte se alespoň 10min před začátkem rezervace bowlingu, stihnete se tak v klidu přezout do bowlingové obuvi.

Něco navíc...

Ten, kdo rád pokouší štěstěnu, najde v našich centrech koutek s hracími a výherními automaty. Velké hráče uchvátí americká ruleta. Sportovní tipaři mají přímo v provozovně možnost vsadit v pobočce TIPSPORT. Nový druh zábavy zažijete u automatů YES BOSS, kde za svůj výkon dostanete adekvátní množství kuponů, které přímo na místě proměníte za atraktivní ceny.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení