Hotel Dalibor

Název: Hotel Dalibor
Adresa: Komenského náměstí 1053
Město: Litomyšl
Psč: 570 01
Telefon: +420 461 619 006
E-mail: hotel.dalibor@seznam.cz
Www: http://www.hoteldalibor.cz


Hotel Dalibor

Hotel Dalibor Litomyšl Vám může nabídnout ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Dále ubytování v několika pokojích s nadstandardním vybavením a jedním luxusním apartmánem. Hotel rovněž disponuje jedním speciálně upraveným bezbariérovým pokojem.

Poloha

Hotel Dalibor Litomyšl leží blízko hlavního silničního tahu, který prochází městem. Nachází se velmi blízko centra města a většiny významných památek. Přímo před hotelem se nalézá rozlehlé parkoviště pro naše hosty.

Ubytování

Celková ubytovací kapacita hotelu Dalibor je 120 lůžek v 50 pokojích s jedním, dvěma či třemi lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha nebo koupelna s vanou) a telefonem. Většina pokojů je vybavena televizorem. V naší nabídce je také několik nadstandardních pokojů a jeden representativní apartmán, které mají dvojnásobnou plochu,lepší vybavení a dvě koupelny.

Restaurace

Hotel Dalibor Litomyšl má také vlastní bar, kavárnu a restauraci, ve které si můžete pochutnat na výborných pokrmech tuzemské i zahraniční kuchyně. Na venkovní terase s výhledem na řeku Vám naši kuchaři připraví na grilu chutné pokrmy. Hotelová restaurace a konferenční místnost v prostorách hotelové restaurace pojme 130 osob. V hotelovém baru si můžete vybrat z pestré nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

Dále nabízíme

V budově hotelu jsou v samostatných provozovnách poskytovány masážní a kadeřnické služby. V recepci hotelu Vám poskytneme informace o dalších zajímavých místech ve městě i blízkém okolí (do 20-ti km) a podle Vašich požadavků zajistíme vstup na různá sportoviště (tenisové kurty, tenisová hala, bowling, squash a další), sjednáme vyjížďky na koních či projížďky v kočárech nebo podáme informace o kulturních programech ve městě. Pro cykloturisty máme připraven zabezpečený prostor v budově hotelu pro uskladnění jízdních kol. Mezi další služby patří služby administrativního charakteru jako kopírování a posílání faxů.

Litomyšl

Litomyšl je malebné východočeské město. Místní zámecký areál, který tvoří dominantu Litomyšle, je zapsaný do seznamu kulturního a historického dědictví UNESCO. Zámecký pivovar je rodištěm významného českého hudebního skladatele Bedřicha Smetany.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení