Hotel Hoffmann

Název: Hotel Hoffmann
Adresa: Příční 1533
Město: Kladno
Psč: 272 01
Telefon: +420 312 245 783
E-mail: hotelhoffmann@tiscali.cz
Www: http://www.hotel-hoffmann.cz


Hotel Hoffmann

Hotel Hoffmann*** se nachází v centru města Kladno v architektonicky velmi vzácné budově, jejímž autorem byl světoznámý architekt Josef Hoffmann. Budova hotelu byla zařazena na seznam kulturně chráněných památek ČR a v posledních letech prodělala velmi rozsáhlou a umělecky náročnou rekonstrukci interiéru a exteriéru, kterou navrhl významný malíř a architekt Orest Skop. Hotel Hoffmann je pouhých 15 km od a mezinárodního letiště Ruzyně.

Ubytování

Hosté, kteří zavítají do našeho hotelu, se mohou ubytovat ve 14-ti dvoulůžkových nebo 5-ti jednolůžkových stylově zařízených pokojích, které jsou vybaveny moderně zařízenou koupelnou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou a rádiem. K dispozici jsou rovněž 2 apartmá poskytující vysoký komfort ubytování.

Restaurace

Vynikající českou i mezinárodní kuchyni nabízí nejen pro ubytované hosty naše hotelová restaurace. Kromě pestrého menu je pro všechny gurmány připraven také velký výběr alko nápojů a soft drinků. Součástí restaurace je i stylově zařízený salónek s kapacitou 16 míst a možností pořádání veškerých společenských akcí. Naše jedinečná zahradní restaurace pro vás bude "zelenou oázou", kde si během horkých dnů a večerů můžete odpočinout a ochutnat grilované speciality.

Dále nabízíme

Pro účely pořádání společenských akcí je možné využít 30 místný salónek „Praha“ nebo salónek "Kladno" s 8 místy k firemním jednáním nebo menším školením se výborně hodí.

Ceník

Do 31. 8. 2008 můžete být v našem hotelu ubytováni za LETNÍ CENY: 1500,-/1 jednolůžkový pokoj, 2000,-/dvoulůžkový pokoj, 2900,-/apartmán, 750,-/přistýlka, 350,-/příplatek za přenocování se zvířecím mazlíčkem. Od 1. 9. 2008 jsou pak ceny: 1850,-/jednolůžkový pokoj, 2450,-/dvoulůžkový pokoj, ostatní ceny zůstávají shodné s letními cenami.

Město Kladno

Kladno je moderní, rychle se rozvíjející město. Hosté mohou strávit volný čas prohlídkou historických památek, jako jsou renesanční zámek se zahradou, kostel Nanebevzetí Panny Marie na náměstí Sv. Pavla nebo návštěvou Kladenského divadla. Pro aktivní odpočinek jsou vhodná četná sportovní zařízení včetně nově postaveného aquaparku.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení