Hotel Na Trojce

Název: Hotel Na Trojce
Adresa: Pusté Žibřidovice 3
Město: Jindřichov
Psč: 788 23
Telefon: +420 583 283 424
E-mail: HotelNaTrojce@seznam.cz
Mobil: +420 739 370 613
Www: http://www.hotelnatrojce.cz


Hotel Na Trojce

Náš Hotel Na Trojce je ukrytý od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku na poloze 50°5'15.64"N,17°0'27.45"E. To znamená, že je u nás v zimě spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. I v těchto končinách však nabízíme výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny a společně s překrásnou okolní krajinou si u nás lze odpočinout a pobavit se jak v létě tak v zimě a to až v počtu 60-ti návštěvníků všech věkových kategorií. Svou kapacitou je náš hotel optimální pro pobyty škol v přírodě, soustředění tělovýchovných oddílů, pořádání firemních vzdělávacích a zábavných akcí a pro skupinové zájezdy.

Ubytování

Pro hosty je připraveno celkem 22 rekonstruovaných pokojů a to 2-, 3- a 4-lůžkových. V nich je dostatečné vybavení jak nábytkem tak i ostatními užitečnými předměty zpříjemňujícími pobyt našim hostům. Také na pokoji instalované umyvadlo s teplou vodou najde jistě uplatnění. Sociální zařízení jsou rozmístěna v jednotlivých patrech tak, aby jich byl dostatečný počet pro všechny ubytované a to odděleně pro ženskou a mužskou část rekreantů. K ubytování nabízíme možnost stravování formou polopenze nebo plné penze z jednotného jídelního lístku. Specifická přání hostu ale samozřejmě plníme.

Restaurace

V restauraci, která má 60 míst, je možné relaxovat při hře kulečníku, sledování kabelové televize nebo se občerstvovat u stále plně zásobeného baru. V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna a to opět s možností zakoupení občerstvení u baru. V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je z restaurace vstup.

Najdete u nás...

Ve druhém patře hotelu je klubovna s TV, kde je možné vyzkoušet své schopnosti v ping-pongu. Dále je zde knihovna a dětský koutek. Za hotelem je travnaté hřiště vhodné pro nohejbal nebo volejbal, relaxaci je možné se oddávat u venkovního ohniště nebo v nově zrekonstruovaném 15 m dlouhém bazénu stejně jako při posezení na nejkrásnějším okraji pozemku s výhledem na hory…

Ceník

Ceny pro aktuální období najdete na našich webových stránkách: www.hotelnatrojce.cz. Pro rekreanty nabízíme také množstevní slevy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení