Penzion Tillerova vila

Název: Penzion Tillerova vila
Adresa: Langrova 38
Město: Lázně Bohdaneč
Psč: 533 41
Telefon: +420 466 414 299
E-mail: info@penziontillerovavila.cz
Mobil: +420 724 088 032
Www: http://www.penziontillerovavila.cz
Otevírací doba: Recepce: Po – Pá 8:00 - 11:00 a 14:00 - 19:00, So – Ne 8:00 - 11:00 a 17:00 - 19:00 hod.


Penzion Tillerova vila

Penzion Tillerova vila se nachází v centru poklidného lázeňského městečka Lázní Bohdaneč. Jedná se o nově zrekonstruovanou třípodlažní vilu, jejíž historie se začala psát v roce 1921. Nový nádech získala po téměř dvouleté celkové rekonstrukci dokončené v roce 2006.

Ubytování

V objektu se nachází 11 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj má předsíňku, sociální zařízení a vlastní pokoj. Součástí jejich standardního vybavení jsou 2 lůžka nebo dvojlůžko, noční stolky, komoda, pracovní deska s křesílkem, skříňka s lednicí a v předsíňce šatní skříň. Všechny pokoje mají TV/SAT, připojení k internetu a telefon pro komunikaci s recepcí a přijímání hovorů. Ke každému pokoji je v areálu penzionu k dispozici jedno parkovací místo pro osobní automobil. Pokoje jsou rozděleny na standardní (8 pokojů) a nadstandardní (3 pokoje) a jejich ceny zjistíte na našich webových stránkách: http://www.penziontillerovavila.cz/. Pokoje jsou rozmístěny na třech podlažích, avšak návštěvníkům je pro jejich větší pohodlí k dispozici osobní výtah.

Jídelna

V přízemí objektu se nachází jídelna pro podávání snídaní s maximální kapacitou 18 osob. Snídaně jsou podávány v době od 7 do 9 hodin. V blízkosti penzionu je návštěvníkům k dispozici několik restaurací. Pro uzavřené skupiny je možno dohodnout celodenní pronájem jídelny např. pro účely firemních školení. Pro tyto skupiny lze zajistit menší občerstvení během dne přímo v jídelně penzionu.

Lázně Bohdaneč

Městečko Lázně Bohdaneč nabízí mnohé pro příjemné strávení volného času. Překrásné okolí plné rybníků, luk a lesů nabízí množství značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku. Na své si přijdou i milovníci jezdectví. Nedaleké písníky nabízejí krásné přírodní koupání. Pro golfisty je zde možnost vyžití na novém devítijamkovém hřišti, 1 km od našeho penzionu ve směru na Hradec Králové (více na www.gcpa.cz). Pro odpočinek a relaxaci nabízejí Léčebné Lázně Bohdaneč, a.s. množství zajímavých procedur, které návštěvníkům naše recepce ráda zajistí. Za zmínku stojí i pravidelné kulturně společenské programy, které se konají v areálů lázní a jsou otevřeny pro širokou veřejnost. Více na www.llb.cz. Městsko-lázeňské informační centrum Lázní Bohdaneč, které se nachází nedaleko našeho penzionu, Vám podá přesné informace o konaných akcích nejen v Lázních Bohdaneč nebo v Pardubicích, ale i v dalším okolí. Více na www.lazne.bohdanec.cz nebo na www.bohdanecsko.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení