Penzion Fajn

Název: Penzion Fajn
Adresa: Žižkova 770
Město: Pardubice-Svítkov
Psč: 530 06
Telefon: +420 466 303 438
E-mail: penzionfajn@centrum.cz
Mobil: +420 776 337 199
Www: http://www.penzion-fajn.com


Penzion Fajn

Penzion Fajn se nachází v klidné okrajové části města Pardubice. Je vhodný pro ubytování na služební cestě, firemní akce (školení, rauty, svatby), tak i pro strávení rodinné dovolené s dětmi.

Poloha

Penzion je situován v obci Svítkov - okrajová část města Pardubice. V blízkosti je zastávka MHD. Vzdálenost do centra města je cca 3 km. V obci Svítkov se dále nachází stadion ploché dráhy, kde se každoročně koná Zlatá přilba a neopomenutelné je také dostihové závodiště proslavené Velkou pardubickou. Vše je v bezprostřední blízkosti penzionu.

Ubytování

V penzionu je 10 dvoulůžkových pokojů. Čtyři pokoje mají oddělené postele, 5 pokojů manželskou postel a jeden nadstandardní pokoj s manželskou postelí. Celý penzion je stylově zařízen z masivního dubového nábytku. Na každém pokoji je k dispozici klimatizace a podlahové vytápění.

Restaurace

V přízemní části penzionu je pro vás k dispozici stylová restaurace s letní zahrádkou a vyžitím pro děti. V naší restauraci Vám na přání vystrojíme svatební hostinu – max. kapacita 50 osob.

Služby

Nabízíme vlastní sociální zařízení, připojení k internetu, možnost snídaně ve formě švédského stolu (při velkém počtu zájemců), parkování na parkovišti v těsné blízkosti penzionu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení