Sport centrum Brandýs nad Labem

Název: Sport centrum Brandýs nad Labem
Adresa: Kostelecká 1776
Město: Brandýs nad Labem
Psč: 250 01
Telefon: +420 326 904 400-2
E-mail: recepce@sport-centrum.cz
Www: http://www.sport-centrum.cz


Sportovní centrum Brandýs nad Labem

Sportovní centrum je ideální místo pro trénink a relaxaci situované v klidné části města Brandýs nad Labem. Prožijte příjemný čas v příjemném prostředí. Naše centrum nabízí mnoho služeb a aktivit.

Sportovní hala

Využití sportovní haly pro basketbal, volejbal, tenis, florbal a další aktivity. Rozměr hřiště 18 x 36 metrů, ochoz pro diváky s kapacitou 200 osob, denní i umělé osvětlení. Možnost pořádání soutěží mezinárodního charakteru i využití pro podnikové soutěže sportovních kolektivů.

Fitness

Zacvičit si můžete na 22 špičkových posilovacích strojích firmy GALAXY. Je zajištěn odborný dohled zkušených trenérů. Prodej občerstvení a některých pomůcek ke cvičení.

Tělocvična

V tělocvičně si můžete zahrát nohejbal, volejbal, badminton, stolní tenis, ale také mnoho dalších sportů. Máme kompletní vybavení pro šerm (6 planšů) včetně signalizačních zařízení. Pro ženy je připraven P-class, aerobic, step aerobic. Rozměr hřiště je 12 x 24 metrů.

Střelecký tunel

Pro návštěvníky je připraveno 5 oddělených střeleckých stání se zobrazením terče na TV monitoru, délka dráhy 25 metrů. Střelba pod dohledem zkušených instruktorů. Různé typy terčů, půjčovna zbraní (revolver, pistole), prodej střeliva. Zajišťujeme také střelecké soutěže včetně vyhodnocení výsledků.

Plavecký bazén

Délka bazénu 25 metrů, 3 plavecké dráhy se starovacími bloky. Půjčujeme koupací čepice a plovací desky. Možnost rekreačního plavání, pronájem bazénu pro výuku plavání. Dále je pro návštěvníky připravena vodoléčba, elektroléčba a celotělové masáže a odborná rehabilitační cvičení.

Venkovní sportoviště

Na venkovním sportovišti je připraven antukový tenisový dvorec s umělými čárami, tenisový kurt s umělou trávou a umělým osvětlením, 3 tenisové asfaltové kurty, tréninkové víceúčelové asfaltové hřiště pro různé sportovní aktivity, jízda na kolečkových bruslích, tréninková stěna pro tenis a pro kopanou. Zajistíme pronájem fotbalového travnatého nebo škvárového hřiště ve vzdálenosti do 100 m, antukových volejbalových kurtů nebo dalších dvou tělocvičen pro míčové hry v nejbližším okolí Sportcentra.

Ostatní služby

Půjčujeme sportovní potřeby - balony na míčové hry, rakety na tenis, pálky pro stolní tenis, cyklistická kola, šipky, šachy, klubové stolní hry, souprava na florbal, prodej míčů na tenis a stolní tenis.

Ubytování

Nabízíme ubytování v hotelu ve 40 pokojích (z toho 3 apartmánech ve složení pracovna + ložnice v luxusním provedení pro zvláště náročné hosty). Pokoj má vlastní sprchu a WC. Je dále vybaven chladničkou, TV se satelitním příjmem, radiem a telefonem. Pro zvláště vysoké hosty jsou některé pokoje vybaveny lůžky délky 2,3 m. Nabízíme také ubytování na turistické ubytovně v jedno, dvou a více lůžkových pokojích, ubytovna má vlastní terasu. Při ubytování v ubytovně může být tuzemským organizovaným turistům (skupinám) s vlastním vybavením poskytnuta sleva. Pro dlouhodobý pobyt a organizované slupiny je možné stanovit ceny dohodou. Tato cena může obsahovat i další služby (např. stravování, sportovní servis, regeneraci apod.).

Stravování

Nabízíme stravování v jídelně s kapacitou 60 - 80 míst (uzavřený salonek pro 12 osob). Nabízíme menu, klasická česká jídla i speciality na objednávku včetně vegetariánské kuchyně. Dále připravujeme minutky a speciality domácích i světových kuchyní, široký výběr teplých i studených nápojů. Možnost grilování selat, steaků a klobás. Zajistíme pro Vás svatby, firemní oslavy, slavnostní rauty, bankety do 150 osob a mnoho dalšího.

Kongresové služby

Nabízíme několik zasedacích místností ke školení, jednání či posezení. Každá místnost má flipchart, televizi s videem, zpětný projektor a připojení na internet. Kapacita od 8 do 80 osob.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení