Aparthotel Davids

Název: Aparthotel Davids
Adresa: Biskupský dvůr 3
Město: Praha 1
Psč: 110 00
Telefon: +420 221 779 343
E-mail: aparthotel@davids.cz
Mobil: +420 739 318 974
Www: http://www.aparthotel-davids.cz


Aparthotel Davids

Hotel je situován do restaurované pavlačové budovy, která dýchá jedinečnou atmosférou. Nachází se na hranici Starého a Nového Města, v okolí romantického Petrského náměstí a kostela sv. Petra. K romantické procházce láká i blízkost Vltavy.

Poloha

Nacházíme se v historické části Prahy, v klidové oblasti, 200 m od obou pražských hotelů Hilton Atrium a Hilton Old Town. Většina pražských turistických atrakcí leží v pěší dostupnosti od našeho hotelu stejně tak, jako centrum nočního dění v Praze. Náměstí Republiky (300 m), Staroměstské náměstí (800 m), Václavské náměstí (900 m), Karlův most (1300 m) nebo Pražský Hrad (3000 m).

Ubytování

Všechny pokoje a apartmány jsou situovány do tichého dvora a jsou ideálním místem odpočinku po toulkách rušnými pražskými ulicemi. Nabízíme 3 typy apartmánů (typ 1: 2+kk, typ 2: 1+kk, typ 3: pro 4 – 10 osob) nebo privátní pokoj pro 1 – 3 osoby, což je samostatný pokoj v rámci apartmánu typu 1 nebo 3, tzn. koupelna a toaleta je společná s ostatními hosty v apartmánu.

Možnosti

Příznivci dobrého jídla a pití jistě nebudou mít problém vybrat si z množství vyhlášených restaurací v našem okolí. Na své si tu přijdou i ti, kteří si budou chtít zkrátit dlouhou chvíli nakupováním. Obchodní centra Palladium a Kotva jsou vzdálena pouhých 300 m).

Služby zdarma

Nabízíme pro naše hosty kávu nebo čaj na pokoji, neomezené volání přímo z pokoje v rámci ČR (neplatí pro mobilní sítě), neomezené internetové připojení v pokoji (kabelové nebo wi-fi připojení), počítač v hotelové recepci, hotelový sejf či úschovnu zavazadel a jízdních kol.

Služby za poplatek

Za poplatek pro naše hosty máme připravenou bufetovou snídani za 90,- Kč, vyzvednutí naším delegátem na letišti včetně dopravy do hotelu za 550,- Kč (maximálně však pro 4 pasažéry), možnost praní a sušení prádla za 150,- Kč (na 4 kg prádla), parkování na hlídaném parkovišti hotelu BestWestern Bílá Labuť za 400,- Kč. Jsme schopni zprostředkovat okružní jízdu Prahou s vyzvednutím v hotelu (od 250,- Kč/osoba), půjčení vozidla na výlety po okolí Prahy či možnost hlídání dětí. Vnitřní plavecký bazén se saunou, soláriem, masážemi, fitness a kadeřníkem jsou pouhých 100 metrů od našeho hotelu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení