Hotel Koruna Prachatice

Název: Hotel Koruna Prachatice
Adresa: Velké náměstí 48
Město: Prachatice
Psč: 383 01
Telefon: +420 388 310 177
E-mail: koruna@pthotel.cz
Www: http://www.pthotel.cz


Hotel Koruna

Hotel Koruna Prachatice je renovovaný goticko-renesanční dům v historickém centru města. Kapacita hotelu je 20 dvoulůžkových pokojů, některé s možností 1 nebo 2 přistýlek. Vybavení pokojů zahrnuje TV + SAT, WC a sprchový kout, v apartmánu navíc starožitný nábytek ve stylu raného baroka.

Restaurace

Hotelová restaurace uspokojí i náročnější zákazníky specialitami staročeské i krajové kuchyně. Stylové prostředí starověkého domu nabízí využití restaurace, salónku i vinárny pro svátky, rodinné oslavy, narozeniny i pracovní schůzky. Bezbariérový přístup pouze do restaurace. Kapacita restaurace 30 míst, salónků 20 nebo 15 míst, vinárny 40 + 20 míst k sezení.

Město Prachatice

Město Prachatice patří k nelépe zachovalým městským komplexům v České republice. Historické jádro si zachovalo svoji renesanční podobu uvnitř prstence obehnaného doposud zachovanými městskými hradbami. Z těchto důvodů bylo historické jádro v roce 1981 vyhlášeno Městskou památkovou rezervací - tento stupeň památkové ochrany má v České republice pouze 40 nejzachovalejších měst.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení