Hotel Cleopatra***

Název: Hotel Cleopatra***
Adresa: 5. května 63
Město: Turnov
Psč: 511 01
Telefon: +420 481 312 538
E-mail: hotel@cleopatra.cz
Mobil: +420 731 776 023
Www: http://www.hotel-cleopatra.com


Hotel Cleopatra

Hotel Cleopatra se nachází v centru města Turnova, které je nazýváno srdcem Českého ráje a současně je nejlepším východiskem k vycházkám a výletům po nejstarší chráněné krajinné oblasti v ČR. Turnov má svou historii, památky a osobnosti, které návštěvníka jistě zaujmou. Od jiných českých měst se však přece jen něčím liší. Město v údolí řeky Jizery obklopuje krásná krajina s lesy a pískovcovými skalními stěnami, s ruinami středověkých hradů, se zámky a malebnou lidovou architekturou. To je Český ráj. Bude nám potěšením Vám poskytnout služby našeho hotelu při Vaší návštěvě v této malebné oblasti. Hotel je dobře dostupný autem vlakem i autobusem.

Ubytování

Hotel nabízí komfortní ubytování v centru města. K dispozici je 22 jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojů a jeden pokoj apartmánového typu. K vybavení pokojů patří samostatná koupelna se sprchou a WC. Součástí vybavení je televizor a lednice. Možnost parkování je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Restaurace

Zveme Vás k posezení v útulném prostředí naší restaurace. Gurmány velmi potěší bohatý výběr z široké nabídky kvalitních pokrmů a výborná minutková kuchyně. Kapacita naší restaurace je až 65 míst. K dispozici jsou tři samostatné salonky.Čepujeme 12° pivo Budvar, 11° pivo Svijany a nabízíme vína z Jižní Moravy značky Znovín.

Možnosti

Nabízíme možnost uspořádání slavnostních obědů, společenských akcí, svatebních hostin, rautů, rodinných oslav, firemních večírků a podobně. V restauraci je k dispoozici 65 míst a 3 samostatné salónky pro 18, 25 a 40 osob. V místě najdete fitness, bowling, saunu, masáže, tenis, squash, bazén, ZOO, botanickou zahradu, půjčovnu kol a solnou jeskyni. V okolí jsou hrady, zámky, muzea a rozhledny, dále krásná příroda a skalní útvary.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení