Hotel Union

Název: Hotel Union
Adresa: Beneše z Loun 139
Město: Louny
Psč: 440 01
Telefon: +420 415 653 330
E-mail: union@ln.cz
Www: http://www.hotel-union.cz
Otevírací doba: Info na tel.: +420 415 653 330


Popis

Hotel Union Louny Vám poskytne příjemné ubytování. V rámci ubytovací kapacity hotel disponuje 26 pokoji, včetně 2 apartmá s prostornou vanou, sprchou, WC, telefonem a televizí se satelitním příjmem. Apartmá jsou navíc vybaveny trezorem a připojením na internet. V naší stylové restauraci jsou pro Vás připravovány speciality české a mezinárodní kuchyně na nejvyšší úrovni, také Vám nabízíme možnost snídaní, obědů a večeří. Romantické místo, kde je hotel umístěn, evokuje pocity spojené s historií města, s pobytem zajímavých osobností v Lounech, s kladnou energií prostupující starobylé objekty. Právě tady, v historické části královského města, se příjemně usíná.

Nabízíme

Pohodlí, operativní řešení požadavků hosta a nadstandardní kvalita jsou základními prvky poskytovaných služeb hotelu Union. Proto už samotnou objednávku ubytování včetně specifikace požadovaných služeb můžete řešit prostřednictvím on-line rezervace přímo ze své kanceláře nebo ze svého domova. Po domluvě je možné u pravidelných hostů a skupinových pobytů připravit slevu na poskytované služby. Pro více informací volejte 777 103 462 - Mgr. Miroslav Kučera.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení