Hotel Aveco

Název: Hotel Aveco
Adresa: Pod Kosteličkem 120
Město: Liběchov
Psč: 277 21
Telefon: +420 315 697 063
E-mail: aveco_libechov@volny.cz
Www: http://www.ukazatel.cz/aveco
Otevírací doba: Viz otevírací doba.


Poloha

HOTEL AVECO se nachází v obci Liběchov, téměř na rozhraní Mělnicka a Kokořínska. Svou polohou láká nejen sportovně založené turisty, kteří si chtějí užít aktivní dovolené na kolech, koupáním, či průzkumem okolních památek, ale také ty, kterým nabízí intimitu domácího prostředí uprostřed přírody. Díky zahradě si na své přijdou jistě i rodiny s dětmi.

Ubytování

HOTEL AVECO nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou, vybavené na přání televizorem (bez příplatku) v cenách již od 700 Kč/pokoj včetně snídaně, kterou Vám naservírujeme po dohodě kdykoliv během rána či dopoledne.

Restaurace

Poobědvat nebo povečeřet pak můžete v naší restauraci nebo na zahradě. Těm, kteří se chtějí pobavit s přáteli, nabízíme možnost posezení u venkovního grilu stranou od ostatních hostů.

Okolí

HOTEL AVECO ve svém okolí skýtá nepřeberné množství kulturního a společenského vyžití. Cyklisté i pěší turisté se mohou vydat po stopách unikátních skalních soch uprostřed přírody, které vytvořil Václav Levý.

Otevírací doba

Restaurace: Od 11.00 - do 23.00 hod. Ubytování: průběžně.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení