IMA rekreační středisko

Název: IMA rekreační středisko
Město: Staré Splavy
Psč: 471 63
Telefon: +420 602 495 875
Www: http://www.machovojezero-rsima.cz
Otevírací doba: Info na tel.. +420 602 495 875


Popis

Rekreační zařízení je obklopeno zalesněnými kopci v krásném a romantickém prostředí na severním břehu Máchova jezera s několika písečnými plážemi. Pro svou polohu, malebně lesnaté okolí a bohatou historii Máchova kraje, se stalo cílem nejen milovníků přírody, vody, koupání a sportu, ale i milovníků historických a kulturních památek.

Ubytování

Ve čtyřlůžkových chatách se zastřešenou verandou. Sociální zařízení je společné v hlavní budově, vzdálené od nejodlehlejší chaty asi 50m. V areálu je zákaz parkování. Hlídané parkoviště je vzdáleno cca 100 m. Poplatek za parkování si každý rekreant platí sám, stejně tak vstupné na pláže.

Stravování

Je zajišťováno formou polopenze v jídelně bez obsluhy umístěné v hlavní budově. Polopenze se skládá z jednotné snídaně, teplé večeře s polévkou, přičemž večeři je možné si vybrat ze dvou nabízených jídel. V hlavní budově je možnost občerstvení téměř po celý den v baru. V areálu je taktéž rychlé občerstvení.

Ceník

viz. http://www.machovojezero-rsima.cz/ceny.htm
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení