Restaurace OBORA

Název: Restaurace OBORA
Adresa: Kněžičky 33
Město: Městec Králové
Psč: 289 03
Telefon: +420 325650012
E-mail: kinsky.hotel@tiscali.cz
Www: http://www.kinsky-dal-borgo.cz
Otevírací doba: Denně mimo pondělí po celý rok


Popis

Vybírat můžete ze široké nabídky jídel mezinárodní kuchyně,která chutí a kvalitou používaných surovin a umem zdejších kuchařů vás přesvědčí o vysoké úrovni a profesionalitě této restaurace.V široké nabídce jídelního lístku naleznete samozřejmě i pokrmy připravované ze zvěřiny.stylově zařízená restaurace s kapacitou 60ti míst k sezení.Příjemnou a pohodovou atmosféru restaurace dotváří krb uprostřed místnosti.místnost pro pořádání školení,seminářů,meetingů,společenských akcí,rautů a svateb.Je vybavena televizí,videem,zpětným projektorem,promítacím plátnem a flipchartem.

Zajímavosti

Na profesionální úrovni získané dlouholetou zkušeností vám připravíme vše potřebné od rodinné oslavy po velké firemní oslavy a rauty.Vypracovaná kompletní sortimentní nabídka restaurace vás přesvědčí o širokých možnostech ve výběru menu.vypracovaná kompletní sortimentní nabídka restaurace vás přesvědčí o širokých možnostech ve výběru menu.Vypracovaná kompletní sortimentní nabídka restaurace vás přesvědčí o širokých možnostech ve výběru menu.

Poloha

Restaurace Obora se nachází v blízkosti hlavní trasy Praha-Hradec Králové.

Otevírací doba:

Je otevřena denně mimo pondělí po celý rok.

Kontakt:

+420 607764774
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení