Motel Kryštof

Název: Motel Kryštof
Adresa: Tupadly 78
Město: Liběchov
Psč: 277 21
Telefon: +420 315 697 825
E-mail: krystof@dakura.cz
Www: http://www.dakura.cz


Popis

Motel nabízí rychlé občerstvení v samoobslužné restauraci s bohatým sortimentem hotových a minutkových jídel. Ubytování v 16ti dvoulůžkových a 5ti třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Vzhledem k tomu, že motel se nachází mimo obec s dostatečným parkovištěm je vhodný pro pořádání rodinných oslav, společenských a presentačních akcí, školení a seminářů, pro diskrétní jednání nebo i prožití příjemných chvil v intimním prostředí. Pro návštěvníky motelu zajistíme projížďky na koních, odstřel vybraných druhů zvěře, grilování na venkovní terase, rožnění selat nebo uspořádání zahradní slavnosti.

Poloha

Motel a motorest se nachází u hlavní silnice Mělník (Česká lípa) v obci Tupadly 10 km od Mělníka a 45 km od Prahy. Motel je ideálním místem k odpočinku v romantické přírodě, ale i vhodným místem k zastavení při individuálních cestách i organizovaných zájezdů.

Ceník

Jaké ceny se u nás pohybují najdete na našich webových stránkách www.dakura.cz
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení