BENEDIKT

Název: BENEDIKT
Adresa: Rekreační 1048
Město: Most
Psč: 434 01
Telefon: +420 476000055
E-mail: info@benediktmost.cz
Www: http://www.benediktmost.cz


Popis

Benedikt - sportovní a vzdělávací centrum jsme pro Vás vytvořili v přírodním prostředí na jižním okraji města Most. V jeho bezprostředním okolí, vhodném na procházky nebo jízdu na in-line bruslích, naleznete multifunkční sportoviště zaměřené na pozemní hokej, plážový volejbal, nohejbal a další kolektivní sporty. V létě se můžete zchladit v přírodním koupališti s písčitým nebo travnatým břehem.Samotné centrum Vám nabízí spoustu možností jak aktivně trávit volný čas. Od klimatizované bowlingové herny se čtyřmi drahami, přes tenisový kurt se speciálním povrchem a nočním osvětlením až po hřiště na petanque. Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili venkovní dětské hřiště. Nevlastníte sportov

Restaurace

Dostali jste hlad po aktivní relaxaci? Pokud Vám nestačí venkovní bufet s rychlým občerstvením, pak si zajděte do restaurace s krbem a skvělým výhledem. Každý den od 10.00 do 14.00 hodin si určitě vyberete z naší nabídky hotových jídel za rozumné ceny. Dáte si raději skleničku vína? Pak pro Vás máme v 1. patře připravenou stylovou vinárnu-kavárnu s tanečním parketem a kulečníkovým stolem.

Ubytování

Nabízíme Vám možnost ubytování v moderně zařízených pokojích nebo apartmánech. Dvoulůžkový pokoj - 1.400,- Apartmán - 2.200,-

Sport

Bowling: klimatizovaná bowlingová herna se čtyřmi drahami. Provozní doba: pondělí - neděle | 11.00 - 23.00 hod. Rezervace na telefonu: 476 000 055. Tenis: Tenisový kurt se speciálním umělým povrchem "Lano Wimbledon" Provozní doba: pondělí - neděle | 11.00 - 23.00 hod. Rezervace na telefonu: 476 000 055. Pentangue: Cena - pondělí - pátek 30.- / 1 hod. V ceně je zahrnuto zapůjčení kompletní sady petanque koulí. Provozní doba: pondělí - neděle | 11.00 - 23.00 hod.

Ostatní zajímavosti

Samotné centrum Vám nabízí spoustu možností jak aktivně trávit volný čas. Od klimatizované bowlingové herny se čtyřmi drahami, přes tenisový kurt se speciálním povrchem a nočním osvětlením až po hřiště na petanque. Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili venkovní dětské hřiště. Nevlastníte sportovní náčiní? Nevadí, půjčíme Vám vše od tenisového míčku a rakety až po koloběžku.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení