COCKTAIL BAR MOTÝLEK

Název: COCKTAIL BAR MOTÝLEK
Adresa: Ondříčkova 9
Město: Ústí nad Labem
Psč: 400 11
Telefon: +420 472772939
E-mail: info@barmotylek.cz
Www: http://www.barmotylek.cz
Otevírací doba: viz. provozní doba


Popis

Pro kvalitu vodky ABSOLUT je právě tato značka na prvním místě v našem baru.Mimo koktejlů z ní je zde přes 260 druhů míchaných alkoholických i nealkoholických koktejlů. Nápojový lístek dále nabízí také velké množství alko i nealko nápojů, velký výběr kvalitních Velkopavlovických a chillských vín a pro našince mnoho známého i neznámého alkoholu.Vzhledem k výborné spolupráci s pražskými pivovary si příjdou na chuť i pivní fajnšmekři - točíme belgickou Stellu Artois a polotmavý ležák Granát. Dále v nabídce speciálních piv najdete Kelt, kvasnicový Hoegaarden, nealko Stella Artois, jablečný Cider Strongbow, mexickou Coronu nebo Plzeňský Prazdroj.

Provozní doba

Po-Ct: 11.00 - 24.00 hod., Pa: 11.00 - 02.00 hod., So: 12.00 - 02.00 hod., Ne: 12.00 - 22.00 hod. Vždy první neděle v měsíci zavřeno - Sanitární úklid.

Ostatní zajímavosti

Podnik se může pochlubit i návštěvou několika významných celebrit. Např. ku příležitosti 20. let založení hudební skupiny ELÁN, byl hlavním barmanem J.T. vyroben koktejl ELÁN a certifikát na tento koktejl slavnostně při tiskové konferenci v našem podniku předán právě Jožu Rážovi.Dále nás navštívil Ivan Vodochodský - Prima vařečka, Jan Kačer - herec a režisér, Zora Jandová - herečka a zpěvačka, Filip Renč - herec a režisér, Jan Revai - herec, Zuzana Norisová - herečka, Roy Ford - módní návrhář, Jan Kalousek - hudebník, Petr Berounský - fotograf, Petr Kratochvíl - podnikatel, Pavlína Babůrková - miss ČR 92, hudební skupiny Maxim Turbolenc a Čechomor a plno jiných významných osobností.
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení