COCKTAIL BAR MOTÝLEK

Název: COCKTAIL BAR MOTÝLEK
Adresa: Ondříčkova 9
Město: Ústí nad Labem
Psč: 400 11
Telefon: +420 472772939
E-mail: info@barmotylek.cz
Www: http://www.barmotylek.cz
Otevírací doba: viz. provozní doba


Popis

K dobrému pití patří i dobrá kuchyně. Pod vedením mistrů kuchařů Ivety Müllerové a Jiřího Bareše, je svojí kvalitou už několik let hodnocena našimi zákazníky na velmi dobré úrovni. Připravují jak HOTOVÁ JÍDLA z české kuchyně v době obědů, tak i saláty, těstoviny, ryby, masové směsi a speciality na grillu.Díky tomu je tento podnik vyhledáván a může se pochlubit i návštěvou několika významných celebrit. Např. ku příležitosti 20. let založení hudební skupiny ELÁN, byl hlavním barmanem J.T. vyroben koktejl ELÁN a certifikát na tento koktejl slavnostně při tiskové konferenci v našem podniku předán právě Jožu Rážovi.

Ostatní zajímavosti

V našem podniku je možno uskutečnit oslavu narozenin, promoce, firemní oslavy, svatební či smuteční hostiny.Na přání zákazníka připravíme menu dle jeho chuti nebo připravíme malý raut. Pro soukromí a pohodlí společnosti je možno uzavřít celou provozovnu po vzájemné dohodě. K dispozici je: restaurace - 38 míst, otevřená široké veřejnosti, salónek - 20 míst, možný také jako separé,venkovní terasa - 16 míst, pouze v letních měsících.Přednost naší provozovny? VAŘÍME DO KONCE PRACOVNÍ DOBY. Na přání zákazníka je možno připravit jídlo i sebou, servírované v termoobalech.Pravidelně pro své zákazníky zde připravujeme mnoho zajímavých zábavných akcí: koktejlové párty,travesti show atd...

Provozní doba

Po-Ct: 11.00 - 24.00 hod., Pa. 11.00 - 02.00 hod., So: 12.00 - 02.00 hod., Ne. 12.00 - 22.00 hod. Vždy první neděle v měsíci zavřeno - Sanitární úklid.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení