Hotel Širák

Název: Hotel Širák
Adresa: Široký Vrch 364
Město: Most
Psč: 434 01
Telefon: +420 476 102 628
E-mail: hotel.sirak@mus.cz
Www: http://www.hotel.sirak.mus.cz


Popis

Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích o celkové kapacitě 45 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, WC, barevným televizorem a satelitním příjmem, telefonem a minibarem. Pro zpříjemnění pobytu můžete využít široké palety služeb: tenisové kurty, bazény, saunu, solarium, kuželnu a rožniště. Najdete zde také restauraci s výbornou kuchyní a vinárnu s tanečním parketem. K dispozici jsou jednací salonky i veškerá komunikační technika potřebná pro obchodní jednání, semináře a školení. Součástí hotelového komplexu je i společenské středisko vhodné rovněž pro pořádání společenských, kulturních a pracovních akcí. Toto středisko pojme až 70 osob.

Poloha

Hotelový komplex Širák, který se nachází na atraktivním místě města Mostu, na kopci zvaném Široký vrch, je asi 2 km od centra města.

Ceník

Jednolůžkový - 1.200,- , Dvoulůžkový, Třílůžkový - 1 osoba - 1.590,- , Dvoulůžkový, Třílůžkový - 2 osoby - 2.100,- , Třílůžkový - 2.700,- , Třílůžkový s přistýlkou - 3.000,- . V ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou švédského stolu.

Otevírací doba

Restaurace: 10 - 22 hod., vinárna: 18 - 02 hod., salónky dle rezervací, sportoviště: 10 - 22 hod., kuželna dle rezervací.

Ostatní zajímavosti

Restaurace: 32 míst, široký sortiment teplých i studených jídel české i mezinárodní kuchyně. V ranních hodinách je zde podávána snídaně hotelovým hostům. Vinárna: 35 míst, široký sortiment teplých i studených jídel do 24 hodin, taneční parket, příjemná reprodukovaná hudba, biliárový stůl. Griloviště: 12 - 35 míst. Stylové zařízení uprostřed zeleně v blízkosti hotelu. Grilování selat, kuřat a steaků na otevřeném ohni zajišťuje hotelový tým kuchařů. Nápoje včetně točeného piva je servírován personálem obsluhy.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení