Hotel Golfi

Název: Hotel Golfi
Adresa: Na Kopečku 595
Město: Poděbrady
Psč: 290 01
Telefon: +420 325 613 263
E-mail: hotel@hotelgolfi.cz
Www: http://www.hotelgolfi.cz
Otevírací doba: NON-STOP


Popis

Ubytování: 16 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje a 2 apartmány jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmen, radiopřijímačem, minibarem, telefonem s přímou provolbou, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. Směnárna a příjem kreditních karet 24 hodin denně. V recepci trezor pro hotelové hosty, praní a žehlení prádla, prodej suvenýrů a půjčovna horských kol. V hotelové recepci možnost zajištění hry na 18-ti jamkovém golfovém hřišti, tenisových kurtech, jízdy na koni a lázeňských procedur. K dispozici je hotelové parkoviště.

Poloha

Hotel Golfi se nachází v klidném a malebném prostředí Poděbrad (historické a lázeňské město, ležící 50 km východně od Prahy) u pěší a cyklistické stezky vedoucí podél břehu řeky Labe.

Ostatní zajímavosti

Restaurace s lákavou nabídkou gastronomických výrobků, denní vinárna, bar a letní terasa. Salonek s kapacitou 22 osob pro slavnostní příležitost, uzavřená jednání a školení s možností zapůjčení videa, TV, zpětného projektoru a dalších školících pomůcek.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení