Grand restaurant ZELENÁ KOČKA

Název: Grand restaurant ZELENÁ KOČKA
Adresa: Kaunicova 83
Město: Brno
Psč: 602 00
Telefon: +420 775566570
Www: http://www.zelenakocka.cz
Otevírací doba: Po-Ne:od 11 hod.


Popis

Ve stylovém prostředí Grand restaurantu podáváme širokou nabídku specialit tradiční české kuchyně, doplněnou o italskou kuchyni. Najdete u nás také speciality pro dvě osoby, pro malé zájezdy, denní nabídku hotových jídel a tříchodové menu. Při přípravě pokrmů používáme nejkvalitnější suroviny což zajistí harmonii chutě a vůně pokrmů. Grand restaurant Zelená Kočka má kapacitu 60 míst včetně salónku pro 25 osob . V letních měsících je otevřena zahrádka s dalšími 60 místy, kterou je možno propojit se salónkem pro uzavřené společnosti.

Poloha

Pokud k nám zavítáte MHD, vystoupíte na zastávce KLUSÁČKOVA. TRAMVAJ: č. 12, 13. TROLEJBUS: č. 34, 36.

Zajímavosti

Slavíte-li narozeniny, pořádáte různé rodinné nebo firemní akce, večírky a rauty , rádi Vám poradíme a pomůžeme akci připravit. Připravíme Vám slavnostní menu, nachystáme výzdobu a postaráme se o klidný a příjemně strávený čas v naší restauraci. V době od 11.00 - 14.00 hod. je naše restaurace NEKUŘÁCKÁ. Na Vás i návštěvu se těší personál restaurace „Grand restaurant zelená kočka ”

Poznámka

Chcete vědět, jaké je denní menu? To Vše se dovíte na našich webových stránkách www.zelenakocka.cz
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení