Restaurace Sharingham

Název: Restaurace Sharingham
Adresa: Vídeňská 1
Město: Brno
Psč: 639 00
Telefon: +420 543242339
E-mail: restaurant@sharingham.cz
Www: http://www.sharingham.cz
Otevírací doba: Po-Ne: 11.00 - 23.30 hod.


Popis

Stylová restaurace je zařízena v rytířském duchu, své návštěvníky zavede do doby dávno minulé, pryč od všeho rušného. Intimní a klidné prostředí je vhodné pro konání rodinných i firemních večírků, rautů či jiných oslav. Součástí vkusně a bohatě zdobeného interiéru je i krb, kdyspozici je také v letních měsících zahrádka s grilem. Výhodou je i parkování v areálu restaurace celková kapacita prostoru je 150 míst.

Poloha

Pokud k nám zavítáte nacházíme se v blízkosti Brněnského výstaviště na ulici Vídeňská.

Ceník

Pokud Vás zajímají ceny našich jídel, najdete je na odkazu našich webových stránek www.sharingham.cz

Ostatní

V nabídce jsou nejrůznější studené i teplé předkrmy, polévky, dětská jídla nebo saláty, těstoviny a jídla pro vegetariány. V hlavním menu nechybí všechny klasické druhy mas, včetně telecího i čerstvých ryb. V neposlední řadě nabízí restaurace Sharingham široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů. Bohatý výběr z vinného listu, ten nabízí špičková archivní a moravská vína z níž mnohá získali odborná ocenění.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení