Motel Bobrava

Název: Motel Bobrava
Adresa: Modřice
Město: Brno
Psč: 664 42
Telefon: +420 547 216 056
E-mail: motel@bobrava.cz
Www: http://www.bobrava.cz


Popis

V našem motelu Vás ubytujeme v krásných dvoulůžkových pokojích s kompletním sociálním zařízením. Kapacita motelu je 80 lůžek. Pro Vaše pohodlí je parkování zajištěno přímo před pokojem. Nově jsme pro Vás zbudovali apartmány, k dispozici je 20 + 10 lůžek, parkování je zajištěno přímo před hotelovým objektem. Hotelové pokoje-apartmány jsou s televizí, satelitním programem a chladničkou s minibarem. Celková kapacita komplexu je 110 lůžek.

Poloha

Z centra Brna, popřípadě z dálnice Praha - Brno - Bratislava odbočíte na silnici číslo R52 směr Mikulov - Znojmo - Wien. Přibližně 2 km po výjezdu z města, asi 600 m za benzínovou stanicí ARAL odbočíte na exit Popovice-Bobrava, kde Vás již směrové cedule navedou přímo na motelové parkoviště. Motel leží cca 100 m od dálnice. Při jízdě od Mikulova odbočíte za benzinovou stanicí ESSO na exit Popovice-Bobrava.

Ceník

MOTEL: Dvoulůžkový pokoj Standart všechny typy - 1 osoba 580,- Kč, 2 osoby 680,- Kč. Dvoulůžkový pokoj Lux - 1 osoba 880,- Kč, 2 osoby 980,- Kč. HOTEL: Hotelový pokoj - apartmán - 1 - 2 osoby 1.600,- Kč, 3 osoby 1.900,- Kč.

Naše restaurace

Moderní snack-bar s kapacitou 30 míst a letní zahrádka s grilem (dalších 40 míst) jsou místem, kde můžete pohodlně snídat, obědvat nebo večeřet. Pro svatby, rauty, školení nebo semináře je k dispozici salonek s kapacitou 80 míst vybavený televizí, videorekordérem a videoprojekcí.

Zajímavost

Mezi naše hosty a spokojené zákazníky patří: Úřad vlády ČR, Národní knihovna ČR, brněnská pobočka ODS (bývalá primátorka a senátorka pí Lastovecká, bývalý primátor a europoslanec p. Duchoň), ABB, a.s., ŽS Brno, a.s., Krka, komanditní společnost, Narex Ždánice. Dále našich hotelových služeb využívají či využili např. Maxim Turbulenc, Bořek Slezáček a sk. Raketa, d.j. Vrtulník, d.j. Lucifer.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení