Restaurace Silmaril

Název: Restaurace Silmaril
Adresa: Dlouhá 1
Město: Brno
Telefon: +420 547240958
Www: http://www.ukazatel.cz/silmaril


Popis

Stylová restaurace Silmaril je příjemným prostředím pro Vás, Vaše přátelé, známé, kolegy, obzvláště pro Vaše děti. Ocitnete se mezi pohádkovými postavami ze známého Tolkienova díla Pán Prstenů. Naše Menu minutek a specialit Vás zavede např. do Mordoru, Středozemě či Roklinky, kde se známý příběh odehrává, ale zůstat můžete i u typicky české kuchyně a to i v době poledních menu, která restaurace nabízí. Rodinné oslavy, firemní večírky, přátelské posezení, svatby, promoce apod. můžete prožít v soukromí 2 salonků s kapacitou 15-50 osob nebo s využitím celé restaurace kapacitou až 200 osob. V letních měsících je otevřena zastřešená zahrádka s kapacitou 90 míst.

Poloha

Naše restaurace se nachází v městské části Bohunice při obchodním komplexu Albert a blízkosti městského úřadu na ulici Dlouhá 1, tramvajové zastávky Běloruská Tramvaj č. 5, 7, 8. K dispozici je velké parkoviště.

Otevírací doba

Po - Ct: 11 - 23 hod. Pa - So: 11 - 24 hod. Ne: 12 - 22 hod.

Nabízíme

Bohatý výběr z minutek a specialit šéfkuchaře ze všech druhů masa, hotových jídel české kuchyně, saláty, polévky, předkrmy, dezerty. Jídla na objednávku několik dní předem jako bizoní kýta, Indická langusta a jiné....Pestrou nabídku doplňují americké steaky z pravého roštěnce. V době obědů podáváme polední menu.

Zajímavost

V těsné blízkosti restaurace Silmaril se nachází Bowling bar se dvěmi bowlingovými dráhami, který je v případě zájmu možný propojit s restaurací a získat tak kapacitu až 250 osob.

Informace

Restaurace je rozdělena na KUŘÁCKÉ a NEKUŘÁCKÉ prostory.
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení