Hospoda GARÁŽ

Název: Hospoda GARÁŽ
Adresa: Na Hrázi 190
Město: Pardubice
Telefon: +420 732277027
E-mail: hospoda@garaz.cz
Www: http://www.garaz.cz


Popis

Tři restaurace, které dělí jen pár metrů a spojuje dobré pivo a kuchyň. Tradice = zkušenost. Fungujeme od roku 1990, stále stejní majitelé a zároveň provozovatelé, a což je úplný unikát, stejná čtvrtina personálu. NEKUŘÁCKÝ SALONEK pro 60 osob je součástí Pizza-grill-baru. Najdete nás na okraji sídliště Dubina v Pardubicích. Více informací najdete na našich webových stránkách www.garaz.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 10:30 - 24:00 hod., So: 11.00 - 03:00 hod., Ne: 11:00 - 24:00 hod.

Zajímavost

JEDINEČNÉ PIVO: Je jen několik restaurací v Čechách, kde čepují Gambrinus 10 a Gambrinus 12 z tanků. Máme tak jedinečnou možnost ochutnat nepasterované pivo, tak jako slídek v pivovaru v Plzni, když si natočí pivo přímo z ležáckých tanků. Tuto možnost máme jednak díky velké výtoči a jednak splněním velmi přísných hygienických norem.

Akce

Uspořádáme pro Vás akce až pro 200 osob. Zhotovíme tabuli a menu, zorganizujeme program pro Vaše rodinné či firemní oslavy, studentské či narozeninové večírky, svatební či smuteční hostiny. Samozřejmostí je předběžná kalkulace a detailní vyúčtování. Jsme schopni uspořádat i rauty přímo ve Vaší firmě.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení