Hacienda Mexicana

Název: Hacienda Mexicana
Adresa: Dobrovského 29
Město: Brno
Psč: 612 00
Telefon: +420 541240685
E-mail: brno@mexicana.cz
Www: http://www.mexicana.cz


Popis

Hacienda Mexicana je název stylových mexických restaurací, jejichž kořeny sahají do roku 1994. Bezpředmětné je hovořit o zaměření "kuchyně". Základem jsou, samozřejmě, původní mexické receptury. Snaze přiblížit se co nejvíce originálu napomáhá používání některých surovin dovážených přímo z Mexika (Taco Shells - kukuřičné tortilly, Jalapeňos - papričky, Cheddar - sýr, …) Přesto je třeba podotknout, že jsme schopni v našich restauracích uspokojit daleko širší spektrum hostů, o čemž svědčí pestrá nabídka salátů, specialit z americké kuchyně, steaků, moučníků a dalších pokrmů. Klasická paleta nápojů se vyznačuje rozšířenou nabídkou kvalitních vín.

Poloha

Najdete nás v Brně - Králově Poli, ulice Dobrovského 29, v areálu koupaliště Dobrák. Také k nám můžete prijed tramvají číslo 12, 13.

Zajímavost

Součástí rozrůstající se sítě restaurací fungujících pod touto značkou na principu franchisingu jsou restaurace v Praze, Zlíně, Ostravě, Pardubicích, Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Olomouci, Bratislavě a v neposlední řadě nejstarší restaurace - v Brně. Z názvu restaurací je zřejmé, v jakém stylu byly zbudovány - dřevěný interiér s řadou prvků typických pro mexickou architekturu a doplňky charakterizujícími život mexického venkova. Více informací najdete na našich webových stránkách www.mexicana.cz
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení