Restaurant Terasa

Název: Restaurant Terasa
Adresa: Podhorská 34
Město: Jablonec nad Nisou
Telefon: +420 483314466
Www: http://www.ukazatel.cz/terasa


Popis

Zveme Vás do příjemného prostředí restaurace a milým personálem s celkovou kapacitou 74 míst v oddělených místnostech a celoročním provozem kryté ratannové terasy, kterou lze využít pro uzavřenou společnost.Zákaz kouření v době obědů 11-14h. Možné platit stravenkami všeho druhu.

Poloha

Restaurace se nachází asi 50m vlevo, odbočíte-li z hlavní silnice Praha-Harrachov do centra Jablonce n.N., nedaleko autobusového nádraží, v 1.patře.

Otevírací doba

Po - Pá: 11:00-23:00 hod., So: 12:00-23:00 hod., Ne: 12:00-16:00 hod.

Nabízíme

Vybrat si můžete z našeho pestrého jídelního i nápojového lístku.Nabízíme Vám polední menu – 4 druhy jídel za jednotnou cenu 51 Kč.Nebo si můžete vybrat z bohaté nabídky polévek, studených a teplých předkrmů, minutkových jídel z vepřového, hovězího i kuřecího masa, specialit z drobů, jídel na grilu, ryb, těstovin i dětských jídel.

Akce

Naše restaurace je vhodná pro slavnostní příležitosti – rodinné oslavy, svatby, křtiny, maturitní večírky, obchodní jednání, pracovní schůze, porady i večírky pro pracovní kolektivy, a jiné.

Rezervace

Na tel. 483 314 466. Těšíme se na Vás!
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení