BOMA

Název: BOMA
Adresa: Skřivánčí 19
Město: Jablonec nad Nisou
Telefon: +420 483318157
E-mail: miloslav.sekanina@tiscali.cz
Www: http://www.ukazatel.cz/boma
Otevírací doba: Po:7-15h. Út-Ne:7-15 18-02 hod


Popis

Navštivte naši provozovnu, která Vám nabízí občerstvení od časného rána do pozdních nočních hodin s příjemnou obsluhou.Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky hotových jídel české kuchyně od 48 Kč, minutek, studené vitríny – saláty, chlebíčky,… a teplé vitríny – pečená kuřata, řízky, ražniči, ryby,atd.Platit možno i stravenkami.

Poloha

Provozovna se nachází na Žižkově vrchu, směr výpadovka na Prahu nad benzínou pumpou Schell.

Nabízíme

SNÍDANĚ, SVAČINY, OBĚDY, VEČEŘE. Výrobu a prodej lahůdek a výrobků studené kuchyně. Výrobu a prodej zeleninových a lahůdkových salátů. Výrobu rautových stolů na oslavy, svatby, atd. na objednávku. Na objednávku zajišťujeme pronájem salónku pro cca 25 lidí se zajištěním menu, pohoštění a nápojů. Rozvoz hotových jídel pro organizace a firmy. NOVĚ otevřeno na večerní a noční provoz.

Zajímavost

Na NOVĚ zřízený večerní a noční provoz 18-02h budou pro Vás zajištěny výrobky studené i teplé kuchyně, minutková i hotová jídla. Těšíme se na Vás.

Kontakt

602 482 728
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení