Penzion Jízdárna

Název: Penzion Jízdárna
Adresa: Otradice 34
Město: Náměšť nad Oslavou
Psč: 675 71
Telefon: +420 568 646 015
E-mail: riha.m@agroturistika-eu.cz
Www: http://www.agroturistika-eu.cz


Popis

Moderní penzion nabízí: jednolůžkový pokoj s přistýlkou, dvojlůžkový pokoj, dvojlůžkový pokoj - novomanželský, dvojlůžkový pokoj - bezbariérový, trojlůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven vlastním sprchovým koutem a sociálním zařízením. K dispozici je TV rozvod v každém pokoji, internet a další služby spojené s penzionem. Dvě sousedící prostorné místnosti v oddělené části penzionu vytváří ideální prostor pořádání: školení, přednášek, kurzů, svateb, promocí, aj. Místnosti jsou vybaveny audiovizuální technikou.

Ceník

Jednolůžkový pokoj noc / lůžko 350,- Kč, přistýlka noc / lůžko 100,- Kč, Dvojlůžkový pokoj noc / pokoj 500,- Kč, Dvojlůžkový pokoj - novomanželský noc / pokoj 700,- Kč, Trojlůžkový pokoj noc / pokoj 660,- Kč, Bezbariérový pokoj (dvojlůžko) noc / pokoj 500,- Kč.

Zajímavost

Rehabilitace: Soukromé rehabilitační centrum nabízí klasické masáže částečné i celkové, masáže s akupresurou, masáže Shiatsu, thajské masáže, manuální lymfatické masáže, cvičení individuální LTV, cvičení na balonech, kosmetické služby, instruktáž správného držení těla, domácího cvičení a režimů. Odpočinkový regenerační pobyt. Každý poslední víkend v měsící kyslíková terapie, kosmetika, uhličitá terapie, projížďka na koni, masáže, sauna, kartářka.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení