Restaurace "SAUNA"

Název: Restaurace "SAUNA"
Adresa: Přívozní 1026
Město: Lovosice
Psč: 410 00
Telefon: +420 602302702
E-mail: info@ubytovani-lovosice.cz
Www: http://www.ubytovani-lovosice.cz


Popis

Restaurace "Sauna" se nachází v bezprostřední blízkosti sportovního centra města Lovosice. Proto k nám zavítá velké množství sportovců, a to nejen do sauny ale i na skvělou studenou kuchyni, výborné pivo (Budvar, Pilsner Urquell), teplé a studené nápoje, Žernosecká značková vína. V teplých dnech k možnost posezení pod hvězdnou oblohou na terase nebo u ohniště. Bar dále nabízí různé delikatesy k pivu a různé druhy obložených mís dle přání zákazníka. Přiveďte sebou svého čtyřnohého kamaráda, vstup se psy povolen. Naše nekuřácká restaurace pro s kapacitou 35 míst nabízí klasickou studenou kychyni - jídla k pivu, vinům i nealkoholickým drinkům.

Zajímavost

V okolí 500metrů se nachází opravdu nepřeberné množství sportovišt. Venkovní koupaliště, krytý plavecký bazén(otevření asi 9/2005), atletická tartanová dráha, fotbalový stadion, zimní stadion, tenisové kurty, bowling, sqash a dráha pro kolečkové brusle. Nedaleko je i přívoz přes Labe na Píšťanské jezero, nebo na výlet Českém Středohoří (Radobýl, Lovoš, Milešovka, Házmburk, Košťálov).
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení