Pizzeria SOKOLSKÁ

Název: Pizzeria SOKOLSKÁ
Adresa: Sokolská 261
Město: Česká Lípa
Psč: 470 01
Telefon: +420 487 825152
E-mail: pizzeriesokolska@seznam.cz
Www: http://www.pizzeriesokolska.cz
Otevírací doba: Po-Ne : 10:30-22:00


Popis

V naší italské restauraci Pizzerie Sokolská nabízíme klidné posezení ve stylovém příjemném prostředí s nezaměnitelnou atmosférou. Vybrat si můžete posezení v komornější přední části restaurace nebo na svěží prosvětlené kryté terase, kde atmosféru jihu dokresluje ratanový nábytek a spousta rostlin.

Poloha

Naše pizzerie je v centru České Lípy nedaleko kulturního domu Krystal.

Pro Vás!

Od roku 1996 se snažíme zdokonalovat nabízené služby a rozšiřovat nabídku pokrmů. Na začátku jsme připravovali pouze pizzy, postupem času jsme přidali do nabídky i těstoviny a saláty a v současné době připravujeme i speciality na lávovém grilu.Veškeré pokrmy pro vás připravujeme podle originálních receptur a pouze z čerstvých surovin od osvědčených dodavatelů. Veškeré hovězí steaky, vepřové panenky, vepřové medailonky, kuřecí prsíčka a pokrmy z ryb jsou připravovány na lávovém grilu. V naší kuchyni používáme výhradně olivový olej (samozřejmě kromě fritování).K večernímu posezení jsme pro vás připravili různé chuťovky. Svíčky jsou samozřejmostí.

Něco navíc...

Pro Vaše děti zde máme pastelky a omalovánky. Pro dětské oslavy Vám rádi připravíme slavnostní stůl. Jídlo, které nedojíte, si můžete nechat zabalit.Pro Vaše větší pohodlí nabízíme ROZVOZ jídel na objednávku. Rozvoz pouze po České Lípě. Rozvážíme denně od 11.00 – 22.00.

Těšíme se na Vás

Naším přáním je, abyste od nás odcházeli spokojeni, příjemně naladěni a rádi se k nám vraceli.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení