Planet Bowling

Název: Planet Bowling
Adresa: OC Galerie Butovice
Město: Praha
Psč: 158 00
Telefon: +420 251616562
E-mail: managerpraha@planet-bowling.cz
Www: http://www.planet-bowling.cz


Vítejte

Vítejte v PLANET BOWLING - síti zábavních center. Protože k zábavě, odpočinku a pohodě patří dobré jídlo a pití, najdete v našich centrech restauraci se širokou nabídkou kulinářských specialit a bar s pestrým sortimentem nealko i alkoholických nápojů, nebo míchaných koktejlů.

Pro Vás…

Atraktivní prostory center Planet Bowling vybízejí k uspořádání speciálních akcí pro Vás s rodinou, Vás s přáteli, Vaši firmu: Vy s rodinou - rádi pro Vás uspořádáme nejrůznější oslavy, večírky, dětskou párty atd. Vy s přáteli - nabízíme možnost realizace oslav a večírků k nejrůznějším příležitostem. Vy a firma - firemní akce dělíme do několika kategoriií: konference, prezentace, školení ( s možností využití velkoplošné projekce ) raut, recepce, banket catering ( na určené místo dopravíme kompletně čerstvé suroviny včetně nádobí a personálu ). Veškeré akce lze koncipovat tématicky: – včetně skladby občerstvení a nápojů. Rádi vám připravíme nabídku dle Vašich představ.

TV projekce

V Planet Bowling máte při skvělém jídle, nebo třeba pouze při výtečné italské kávě, možnost sledovat na velkoplošné obrazovce různá sportovní utkání, hudební kanály, ale i vámi donesené video. Pro kolektivy nabízíme možnost předem si objednat program, který chcete v Planet Bowling sledovat.

Jídelní lístek

Jaké máme dobroty? To se dovíte na našich webových stránkách www.planet-bowling.cz

Něco navíc

Ten, kdo rád pokouší štěstěnu, najde v našich centrech koutek s hracími a výherními automaty. Velké hráče uchvátí americká ruleta. Sportovní tipaři mají přímo v provozovně možnost vsadit v pobočce TIPSPORT
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení