Pizzeria la Botte

Název: Pizzeria la Botte
Adresa: Palackého třída 47
Město: Brno
Psč: 612 00
Telefon: +420 541248393
E-mail: info@labotte.cz
Www: http://www.labotte.cz
Otevírací doba: 11:00 - 24:00 hod.


Popis

Příjemné posezení v pizzerii la Botte, kde si přijdou na své milovníci Italské kuchyně. Nabízíme široký výběr pizz, těstovin, salátů, moučníků a také speciality minutkové kuchyně. K dispozici je velké parkoviště, pro děti dětský koutek. V létě možnost sezení na zahrádce. Pizzerie má 56 míst k sezení + oddělený salonek až 30 míst. Také je tu nabídka, kterou si nenechte ujít a to je ROZVOZ PIZZY A JÍDLA!!! Rozvoz je zdarma od 11:00 do 23:30 hod.

Jídelní lístek

Co dobrého k jídlu: Pizza, Přísady na pizzu, Těstoviny a omáčky, Studené předkrmy, Polévky, Teplé předkrmy, Rizota, Ryby, Kuřecí maso, Krůtí maso, Jehněčí maso, Telecí maso, Hovězí maso, Vepřové maso, Jídla pro dva, Dětská jídla, Bezmasá jídla, Přílohy, Saláty, Teplé moučníky, Studené moučníky, Poháry, Dezerty, Pochutiny, Couvert...

Nápojový lístek

Co dobrého k pití: Aperitivy, Destiláty, Likéry, Grappa, Vína, Sekty, Piva, Nealkoholické nápoje, Káva & Čaj, Čokolády, Cigarety.
Poslat firmě poptávku:

Kontrolní otázka: 1+1 =
       
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení