Restaurace U Nudle

Název: Restaurace U Nudle
Adresa: U Pošty 14
Město: Brno
Psč: 625 00
Telefon: +420 547215480
Www: http://www.ukazatel.cz/unudle
Otevírací doba: Po-So: 11-24 h. Ne: 11-23 h.


Popis

Restaurace U Nudle je příjemným prostředím pro všechny labužníky moravských a českých jídel. Samozřejmostí jsou i speciality šéfkuchaře. Na těchto dobrotách si pochutnáte právě v této restauraci, která Vás doladí svým selským stylem. I zde se dobře „ vaří“ a dobře sedí u piva Gambrinus a Pilsner Urquell.

Poloha

Naše Restaurace se nachází v areálu lékařské polikliniky v městské části St. Lískovec na ulici U Pošty 14. U restaurace je velké parkoviště.

Kuchyně

Podáváme moravská i česká jídla v době obědu podáváme polední menu. Z výběru 4 druhů. Dále je v nabídce několik druhů hotových jídel. Připravíme pro Vás kačeny, kolena nebo žebra. Pořádné masisko si vychutnáte v dobře propečených nebo krvavých steakách z pravé svíčkové nebo amerického roštěnce.

Zajímavosti

Restaurace nabízí salónek s kapacitou 45 osob a v letních měsících zahrádku v atriu budovy. Ta bude jistě příjemná a pro Vaše ratolesti Pro ně tu máme dětské pískoviště s prolízačkami.
Cestování, ubytování, restaurace, výlety. Na serveru Cestovník.cz naleznete vše o cestování a ubytování, ale také restaurace a výlety. Reklama    |    Přidat profil.

Módní trendy | Moderní bydlení | Těhotenství týden po týdnu | Žaluzie | Inspirace bydlení